Skip to content

Acrosmart SPM Performer 2 Leuning

Leuning en muurstootlijst in één

Deze beschermende leuning biedt zowel een uitstekende grip als stootvastheid voor gangen en is ideaal voor alle openbare gebouwen: ziekenhuizen, klinieken, revalidatiecentra, bejaardentehuizen. De leuning heeft een montagesysteem dat de installatie vergemakkelijkt en versnelt.

  • Dubbele functie: leuning en stootlijst
  • Uitermate geschikt voor zwaargebruik
  • Biedt een optimale stabiliteit bij evenwichtsverlies
  • Biedt bescherming tegen bacteriën dankzij de bacteriedodende verbindingen en het antibacteriële gladde materiaal
  • 100% antibacterieel
  • Draagt bij aan inclusiviteit en toegankelijkheid
spm logo

Eenvoudige bevestiging met kliksysteem

Beschermende leuning met snelbevestigingssysteem, van 3 mm dik glad en antibacterieel PVC met bs2d0 brandreactieclassificatie met effen kleur. De hoogte van de leuning is 140 mm, de totale bescherming 105 mm en de diepte 50 mm. Hij bestaat uit een volledig glad buisvormig bovendeel (diameter 40 mm) en een onderste wandbeschermingsrail met decoratieve groeven. Er is een beschermfolie gespecificeerd om het schoonmaken voor acceptatie tot een minimum te beperken.

Het pvc-profiel wordt vastgeklikt op een doorlopend aluminium profiel van 2 mm dik en de afwerking bestaat uit gladde pvc-accessoires en decoratieve groeven in de wand-eindstukken, 90º buitenhoeken. De eenheid wordt met behulp van een aluminium klem in een afstandhouder van een pvc-fitting geplaatst. Het is voorzien van bacteriedodende verbindingen.

Performer2 Acrosmart leuning

Specificaties

ModelAcrosmart SPM Performer 2 leuning
Hoogte140 mm
LengteTot 400 cm in één stuk
Afstand tot de muur55 mm
Volledige afstand van de muur incl. handrail105 mm
Doorsnede ronding handgreepØ 40 mm
MateriaalAluminium frame 2 mm + PVC frame 3 mm
BevestigingEind- en/of tussenstukken in de wand vast schroeven. Rail vast schroeven aan eind- en tussenstukken
BrandgedragB-S2-d0

Tekeningen

Performer 2 leuning tekening doorsnede
Tekeningen Performer2

Bestektekst

Fabrikaat: Gerflor SPM
Leverancier: Mapro B.V.
Type: Acrosmart SPM Performer 2 leuning
Materiaal: Aluminium profiel en PVC profiel
Oppervlak: Glad aan bovenzijde, relief aan voorzijde
Lengte: 400 cm
Hoogte: 140 mm 
Kleuropties: Chalk, Pebble, Granite, Ivory of Wicker
Toebehoren: eindstukken, verbindingsstukken
Brandgedrag: EN13501-1 B-S2-d0

Downloads

Gespecialiseerd installatieteam

Wij hebben een eigen team met jarenlange ervaring in het plaatsen van onze producten. Het installeren van wandbescherming is een precies klusje. Alles moet goed worden uitgelijnd, eventueel op maat worden gezaagd en uitsparingen maken voor bijvoorbeeld stopcontacten.

Wij werken alleen met het beste materiaal, welke wordt gemaakt door Gerflor, en gereedschappen. Het eindresultaat gaat jaren mee, beschermd uw wanden tegen impact en maakt het pand onderhoudsvriendelijker. Kwaliteit en persoonlijke aandacht is belangrijk bij elke klus die wij doen.

Uiteraard zijn de materialen ook te leveren zonder installatie. Meer informatie over wandbescherming, samples, prijzen en levering? Vul dan het offerteformulier in.

Installatieteam

Kleuropties

SPM Kleur Chalk

Chalk

SPM Kleur Pebble

Pebble

SPM Kleur Wicker

Wicker

SPM Kleur Ivory

Ivory

SPM Kleur Granite

Granite

Neem contact op voor advies of meer informatie

Heeft u interesse in onze producten en wilt u persoonlijk advies krijgen? Wij kunnen voor u een offerte maken, samples opsturen en eventueel een afspraak maken om bij u langs te komen.

Neem vrijblijvend contact met ons op door het formulier in te vullen, te mailen naar info@mapro.nl of te bellen naar 072 30 30 009.

Stuur ons een e-mail
info@mapro.nl

Mapro bus

Direct een offerte aanvragen

"*" geeft vereiste velden aan

Voornaam en achternaam*

Projecten waar Acrosmart wandbescherming is geplaatst

Meer muurbescherming

Back To Top