Foto’s door Mapro
Beeld van gebouw door AG NOVA Architecten
Zelfstandig wonen met gemeenschappelijke ruimtes
In maart 2024 wordt een volledig nieuw appartementencomplex opgeleverd in Beverwijk. Het woongebouw bestaat uit 35 zelfstandige woningen die bewoond zullen worden door (jong)volwassenen met een lichamelijke beperking. Hierbij krijgen de bewoners 24-uurs begeleiding en verzorging van zorgorganisatie Odion. Odion zet professionele zorg in voor mensen met een beperking in de regio Waterland, Zaanstreek en Kennermerland.
Het appartementencomplex bestaat uit dertig appartementen, vijf studio’s en drie gemeenschappelijke huiskamers. Elke gemeenschappelijke huiskamer heeft een aansluitend balkon of terras waar bewoners bijeen kunnen komen. Met het oog op het klimaat is gekozen om elke woning aan te sluiten op een warmtepomp en ventilatie met warmteterugwinning.
We zijn trots dat we ons steentje hebben mogen bijdragen aan zo’n mooi maatschappelijk project. Onze installatieteam heeft 1.700 meter van onze witte Mapro-plint geplaatst. Daarnaast hebben zij 350 vierkante meter Decochoc wandbescherming geplaatst in de kleuren Chalk, Glacier, Sand en Sienna. Hierdoor zien de muren er niet alleen mooi uit, maar kunnen ze ook tegen een stootje.
Projectinformatie
Gebruikte producten
Meer projecten
Neem contact op voor advies of meer informatie
Heeft u interesse in onze producten en wilt u persoonlijk advies krijgen? Wij kunnen voor u een offerte maken, samples opsturen en eventueel een afspraak maken om bij u langs te komen.
Neem vrijblijvend contact met ons op door het formulier in te vullen, te mailen naar info@mapro.nl of te bellen naar 072 30 30 009.
Bel ons
072 30 30 009
Stuur ons een e-mail
info@mapro.nl

Direct een offerte aanvragen
"*" geeft vereiste velden aan