Skip to content

Coronavirus voor 99,96% verdwenen van SPM leuningen na 2 uur

Messing Profielen: Een Duurzame Keuze voor Nieuwbouw en Renovatie

Dat de producten van SPM een antibacteriële werking hebben wisten wij al, maar wat het effect op virussen is was nog onbekend. Door de komst van het coronavirus hebben de hygiëne experts van Gerflor een onafhankelijk onderzoek laten uitvoeren. Hieruit is gebleken dat het coronavirus voor 99,96% van de leuningen zijn verdwenen na 2 uur. Het onderzoek is uitgevoerd volgens de ISO 21702-norm.

Omdat via oppervlakken het virus kan worden doorgegeven, moest worden onderzocht wat het doet met de SPM producten. Gerflor werkt samen met Virhealth, een onafhankelijk laboratorium en expert in virologie. Het blijkt dat de duurzaamheid van virussen op oppervlakken kan variëren van enkele uren tot enkele dagen, afhankelijk van het type materiaal. Daarom is een nagenoeg verdwijning van het virus na 2 uur op de kunststof leuningen van SPM een hele goede score.

Het blijft natuurlijk belangrijk om de handen goed en regelmatig te wassen, niet aan het gezicht te zitten en aan alle andere maatregelen te houden. De leuningen plaatsen wij regelmatig in zorginstellingen, scholen en andere openbare gebouwen.

Gerflor artikel – Solutions against human COVID-virus
SPM percentage virus corona

Bekijk de producten

Neem contact op voor advies of meer informatie

Heeft u interesse in onze producten en wilt u persoonlijk advies krijgen? Wij kunnen voor u een offerte maken, samples opsturen en eventueel een afspraak maken om bij u langs te komen.

Neem vrijblijvend contact met ons op door het formulier in te vullen, te mailen naar info@mapro.nl of te bellen naar 072 30 30 009.

Stuur ons een e-mail
info@mapro.nl

Mapro bus

Direct een offerte aanvragen

"*" geeft vereiste velden aan

Voornaam en achternaam*

Gerelateerde artikelen

Back To Top